ФОТО: Длабоко деколте и шлиц до колкови - Пријовиќ ја засени и невестата на чија свадба пееше

Александра Пријовиќ се појави на свадбата на синот на Мило Ѓукановиќ и ги собра сите погледи кон себе.

Со самата нејзина појава таа блесна. Облечена во фустан со длабок шлиц кој што до израз ги донесе нејзините нозе и деколте кое што дополнително придонесе до израз на нејзиниот сексапил.

Сите присутни беа воодушевени од нејзиниот изглед, а посебно нејзиниот сопруг Филип кој што не го тргна погледот од неговата пооубава половина.

Инаку, Александара Пријовиќ заедно со Ацо Пејовиќ , Милица Павловиќ и Хари Мата Хари настапија, како што пренесуваат месиумите од регионот, на свадба на векот.

 
 
 
View this post on Instagram

@ateljetijanatodorovic 

A post shared by Aleksandra Zivojinovic (@aleksandra__official) on Sep 21, 2019 at 1:17pm PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

22.09.2019 - 14:50

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега