ФОТО: Дива и секси - Андријана Јаневска во кратоки шорц возеше мотор

Македонската пејачка Андријана Јаневска на социјалните мрежи неодамна се пофали на сцоијалните мрежи дека купила мотор.

Овој пат таа покажа дека моторот го вози облечена во секси облека.

„Born to be wild“ – напиша таа во опис на фотографијата.

 
 
 
View this post on Instagram

Born to be wild  With my beauty #hondacbf600

A post shared by Andrijana Janevska (@andrijana_janevska) on Sep 4, 2020 at 7:58am PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

15.09.2020 - 15:01

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега