ФОТО: Денес носи штикли и фустани - популарниот пејач вака изгледал како бебе

Пејачот кој освојува со својот глас и севдалинките, се обидува а биде оригинален и да се покаже во поинакво светло од останатите на музичката сцена.

Тој носи високи потпетици, лакира нокти, има тетоважи по целото тело, ЛГБТ популацијата во него пронашла утеха, бидејќи нема предрасуди.

Станува збор за Божо Вречо кој со својот необичен изнглед привлекува погледи, а сега објави фотографија од младоста.

 
 
 
View this post on Instagram

DT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

10.06.2019 - 19:18

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега