Фото: Дел од улиците во Скопје поплавени

Силно невреме со дожд, град, ветер и грмотевици го зафати Скопје.

Дел од улиците во Црниче се под вода, како што може да се види од фотографиите на наш читател.

 

 

 

13.06.2018 - 16:31

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега