ФОТО: Дедо Зоран стана хит на интернет - секој ден објавува селфи фотографии

Дедо Зоран Станковиќ стана хит на интернет, а неговите селфи фотографии почнаа сите да ги споделуваат на друштвените мрежи.

 
 
 
View this post on Instagram

18.04.2019.

A post shared by Zoran Zoran (@zoran.stankovic.3950) on Apr 18, 2019 at 7:30am PDT

Овој господин направил Инстаграм профил на кој објавува само свои фотографии на различни места, а живее во Краљево.

 
 
 
View this post on Instagram

09.03.2019.

A post shared by Zoran Zoran (@zoran.stankovic.3950) on Mar 9, 2019 at 8:44am PST

Зоран често менува очила и гардероба, а за брзо време доби голем број следбеници.

 

 
 
 
View this post on Instagram

11.03.201o.

A post shared by Zoran Zoran (@zoran.stankovic.3950) on Mar 11, 2019 at 5:28am PDT

 
 
 
View this post on Instagram

15.04.2019

A post shared by Zoran Zoran (@zoran.stankovic.3950) on Apr 15, 2019 at 7:45am PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

22.04.2019 - 22:41

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега