ФОТО: Дарко Лазиќ стана од количката - после долго време тој самостојно застана на нозе

Фолкерот Дарко Лазиќ на Денот на заљубените присуствуваше на настапот на Саша Матиќ, каде на наговор на присутните отпеа неколку песни. Во еден момент стана и се поклони, а после тоа настана фотографија која сите ги воодушеви.

После настапот се фотографирапше и во својот дом додека стои, а доби голем број коментари и лајкови од фановите за одличното закрепнување.

 

 
 
 
View this post on Instagram

 

A post shared by Darko Lazić (@new_me911) on Feb 16, 2019 at 12:07pm PST

 

 

 

Добивајте вести на Viber

18.02.2019 - 15:46

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега