ФОТО: Дара БубаМара провоцира со џиновските гради

Дара БубаМара е позната по своите облини, а овој пат повторно провоцира со нив на Инстаграм.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

15.11.2019 - 20:03

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега