ФОТО: Дали оваа пејачка има поголеми гради од нејзината колешка Јана - сега покажа како изгледа во бикини

Српската пејачка Јана Тодоровиќ е позната по своето бујно деколте, а посто и уште една пејачка која може да се „натпреварува“ со неа.

 
 
 
View this post on Instagram

 #jana #janavip2011 #pevacica #muzika #montenegro #budva #beogradnocu #serbiangirl #beauty #woman ##summer #sun #

A post shared by Dragana Todorovic (@janavip2011) on Jul 19, 2019 at 8:39am PDT

Сопругот на Јана ѝ забранил да ги намали градите иако веќе неколку пати истакнала дека сака да го направи тоа. Нејзината колешка Елма Синановиќ исто така може да се пофали со бујни гради.

Колешките на друштвените мрежи објавиле фотографии во костими за капење, а вие сами проценете која има подобро деколте.

 

 
 
 
View this post on Instagram

Summertime madness 

A post shared by ELMA SINANOVIĆ (@elmasinanovic_official) on Jul 18, 2019 at 12:24pm PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

21.07.2019 - 14:13

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега