ФОТО: Дали е поубава сега или пред 10 години - Инди го прифати предизвикот и предизвика „бура“ меѓу фановите

Пејачката Индира Инди Арадиновиќ неодамна се пофали на Инстаграм дека после долгата борба со килограмите, конечно успеала линијата да ја доведе до совршенство.

Бидејќи ги следи светските трендови, ѕвездата сега одлучи да одговори на фамозниот предизвик #10yearchallenge и објави фотографија од пред една деценија, која ја спореди со тоа како изгледа денес.

Додека едни сметаат дека некогаш била само мачка, а денес е лавица, други се убедени дека природниот изглед поубаво ѝ прилега.

 
 
 
View this post on Instagram

10#yearschallenge 2009\2019.

A post shared by INDY Singer (@indy_ara_indira) on Jan 18, 2019 at 12:48am PST

 

 

 

Добивајте вести на Viber

18.01.2019 - 21:01

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега