ФОТО: Дали би ја препознале - мноумина велат дека вака Пријовиќ изгледа поубаво

Александра Пријовиќ се појави во јавност во опуштено издание, а мноумина искоментираа дека вака изгледа уште поубаво.

Пејачката се прошета во џемпер, со многу малку шминка, а на главата носеше шешир. Фотографијата ја објави на социјалните мрежи, после што доби мноштво коментари.

Погледнете:

 
 
 
View this post on Instagram

 

A post shared by Aleksandra Zivojinovic (@aleksandra__official) on Oct 9, 2019 at 8:21am PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

09.10.2019 - 20:38

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега