ФОТО: Дали би ја препознале - македонската пејачка го смени имиџот

Македонската пејачка Елена Петреска е љубител на модата, но и често го менува имиџот.

Долго време беше препознатлива по кратката црна коса, но сега одлучи да ја промени фризурата.

Косата ја осветли и додаде екстензии, паго освежи изгледот, по што доби и коментари дека се подмладела.

Како ви се допаѓа?

 

 

 

Добивајте вести на Viber

12.06.2020 - 17:23

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега