ФОТО: Црномурестата убавица позираше целосно гола легната на кревет

Наоми Кембел и на 49 години е жена на која и се восхитува целиот свет поради фантастичниот изглед. Се што ќе облече и стои одлично, каде и да се појави предизвикува воздишки, а кога ќе се соблече…

Некогаш најбараната манекенка на својот Инстаграм профил објави црно-бела фотографија на позантиот фотограф Марио Тестино на која  гола лежи на стомак, и еденствено телото и го украсува тенко ланче.

 
 
 
View this post on Instagram

Monday #MOOD  Naomi Archives

A post shared by Naomi Campbell (@naomi) on Jul 29, 2019 at 1:42pm PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

30.07.2019 - 13:58

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега