Фото: Ценовникот на Зелен пазар е хит - овој дедо го насмеа регионот

Ценовникот на Зелен пазар во Србија на една тезга е вистински хит во регионот. Ако не знаете математика, нема да знаете колку пари ви земале.

 

 

 

 

 

23.05.2018 - 22:11

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега