ФОТО: Цел Белград гледаше во неа - ваква се прошета по улица, кога ќе видите че ви стане јасно

Хит на друштвените мрежи овие денови е фотографија од Азијатка која прошетала низ центарот на Белград во необично издание.

И покрај студеното време, таа не се откажува од својот стил, поради кој стана и ѕвезда.

Погледнете ја комбинацијата за која се зборува:

Samo krzno i golotinja

 

 

 

Добивајте вести на Viber

11.02.2019 - 14:48

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега