ФОТО: Цеца во прв ред пред Путин - тој не го тргна погледот од неа

Светлана Цеца Ражнатовиќ вчера отиде да го пречека Путин кој држеше говор, а рускиот претседател како што пишува српскиот Курир не го тргал погледот од неа.

- Драго ми е што бев овде и голема чест, истакна Цеца.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

18.01.2019 - 08:12

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега