Фото: Цеца веќе нема бујно деколте - ги извади силиконите па покажа како изгледа

Светлана Цеца Ражнатовиќ во јануари ги намали градите, а сега за прв пат облече блуза со деколте.

Вака изгледа сега Цеца.

 

 

 

17.05.2018 - 19:48

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега