ФОТО: Цеца вечерва го чекаше Путин

Светлана Цеца Ражнатовиќ вечерва го чекаше Путин заедно со бројните жители. 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

17.01.2019 - 21:14

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега