ФОТО: Цеца сподели фотка од матура - Фановите и рекоа Анастасија е твоја копија

Светлана Цеца Ражнатовиќ сподели фотографија од својата матура.

Таа на Инстаграм објави фотографија и напиша Сеќавање.

Фановите веднаш искоментираа како нејзината ќерка Анастасија е иста како неа.

 

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

21.05.2019 - 21:59

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега