ФОТО: Цеца гола на настап

 

На Инстаграм се појави фотографија на која пејачката Цеца носи долг црн фустан, со висок шлиц. А во горниот дел одлично се гледа бујното деколте.Таа вака Цеца вака пееше на настап во 2002 година.

 
 
12.01.2017 - 10:43

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа