ФОТО: Буквално се стопи - Синот на Брена ослабна 60 килограми

Најмладиот син на фолк пејачката Лепа Брена, Виктор Живојиновиќ веќе подолго време е на диета, а откако загуби 50 килограми и потполно се трансформираше, сега ослабна повеќе.

Тој неодамна изјави дека сака да загуби уште 10 килограми, а изгледа и го направил тоа.

 

 

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

15.06.2019 - 12:18

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега