ФОТО: Бујните гради на Ванда на „изволте“- разголена и без градник

Менаџерката и сопруга на напаѓачот на ПСЖ, Мауро Икарди, провокативната Ванда Икарди, повторно ги разгоре страстите и фантазиите кај нејзините обожаватели со нова фотосесија

Имено таа позираше за реклама на своите козметички производи, а дел од фотосесијата сподели и на Инстаграм.

Сепак една од фотографиите привлече големо внимание. Ванда позира пред огледало, во бело трико, со длабоко деколте, а под него не носи градник.

За само неколку часа оваа фотографија собра повеќе од 200.000 лајкови и низа коментари.

 

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi)

 

 

 

Добивајте вести на Viber

27.11.2020 - 11:31

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега