ФОТО: Бујни гради и тело за десетка - се разголе скопјанката Елеонора

Скопјанката Елеонора Миљковиќ, која својата популарност ја стекна како учесник во реалното шоу „Задруга“ во Србија не престанува да објавува провокативни фотографии на својот Инстаграм профил, преку кои го покажува своето витко тело.

Елеонора важеше за една од најзгодните во „Задруга“ минатата година, а по завршувањето на шоуто може да се пофали дека ѝ тргна и во љубовта и во кариерата.

Овој пат таа одлучи да ги почести фановите со фотографија во сауна каде позираше во костим за капење.

Погледнете:

 
 
 
View this post on Instagram

 

A post shared by Миљковиќ Елеонора (@miljkovikj.official) on Jan 21, 2020 at 2:12pm PST

 
 
 
View this post on Instagram

When he take picture of me  . . . @radikamountainresort 

A post shared by Миљковиќ Елеонора (@miljkovikj.official) on Jan 17, 2020 at 11:57am PST

 

 

 

Добивајте вести на Viber

24.01.2020 - 11:39

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега