ФОТО: Бугарката Марија во ултра секси минијатурно бикини позираше покрај базен

Популарната  бугарска фолк пејачката Марија го покажа својот чоколаден  тен во ултрасекси мини бикини, кои толку многу длабоко и беа навлезени во задникот, што мажите едвај се воздржуваат додека ја гледаат.

Пејачката се фотографирала во неколку провокативни пози на плажата во Сончев Брег, па веднаш штом ги сподели,  фотографиите од нејзиното летување, ги вжешти социјалните мрежи до усвитување.

Очигледно, пејачката знае што е тренд, а уште подобро знае како се предизвикува бура на социјалните мрежи, па за најновата провокација на Инстаграм и фотографиите кои го обиколија цел свет, таа го  облече овој минијатурен комплет

.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

29.07.2020 - 12:10

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега