Фото: Бојана со морбидни фотографии ја навестувала смртта - никој не ја сфатил сериозно

 

Припадничката на војската на Србија, 24-годишната Бојана Милановиќ, се уби во неделата пукајќи си во глава, додека во стомакот го носеше своето прво дете и тоа за трагедијата да е поголема, шест дена пред свадба.

Никој не ја знае причината, велат дека вереникот многу ја сакал и биле складен пар, се сакале и дента јаделе, апа тој излегол а таа се убила.

На нејзиниот профил во последно време се појавувале помалку морбидни апликации и фотографии, со човечки черепи, а сите ги сфатиле како шега. На последната фотографија нејзините родители и искоментирале убави заби, а одговорот на Бојана бил помалку морбиден и напишала, ова е сега како што сум јас.

Сепак, и покрај ваквите објави никој не насетувал трагедија.

 

 

 

26.04.2018 - 08:20

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега