ФОТО: Бодибилдер се верил со секс кукла на дување - вели дека ја спасил од човек со нечесни намери

Актерот и бодибилдер Јуриј Толочко неодамна ја запросил „девојката“ Марко на прилично традиционален начин - ѝ подарил букет рози и се спуштил на колена среде романтична вечера додека саксофонист им ја свирел најдрагата песна, а среќната вест ја објавил на Инстаграм профилот на Марго, инаку секс кукла во природна големина.

 
 
 
View this post on Instagram

О гендерном неравенстве Вы думаете я сейчас о том как нас,баб, ущемляют? Да нихуяшеньки Сейчас такая призадумалась. Бедные мужики. Как только от горшка два вершка ,сразу же прилетает им. И от кого? От самого родного человека -мамы : -Ты мужчина. Не плачь.Терпи. Не обижай девочек. Ну она же девочка. Уступи ей. И тд. И тп. На танец сам пригласи. Дары к ногам неси. Увози за сто морей и целуй ее везде - патамушта она родилась с норочкой. А ты нет! Ахуеть ,чо! Баба! Если ты сейчас читаешь этот текст. Иди к своему мужику, захвати холодного пиваса и пока он пьет, быстро сделай ему приятно за все те страдания, что принесли женщины, в его жизни. Ну, не знаю, спинку там ему почеши, маму его похвали, скажи что у него большой ... Ум Честь И совесть

A post shared by Ты узнаешь меня сразу  (@margo_party) on Dec 8, 2019 at 10:21am PST

Постот бил проследен со опис во кој Толочко опишува што според неговот мислење е идеален однос меѓу маж и жена и им се обратил на припадниците на понежниот пол:

„Ако ова го читате, ќе отидете до својот маж и ќе го развеселите, поради сите страдања кои ние жените пред вас сме го донеле...Чешкајте му го грбот, дадете му комплимент за мајка му, кажете дека му е голем...умот“, напишал Јуриј кој на својата Марго после веридбата ѝ организирал и моминска забава во кругот на пријателите, а пред веридбата ѝ платил пластична операција за да не биде оптеретена со своите „мани3.

„Почна да развива комплекси“, објаснил тој неодамна, откако на Инстаграм објавил нејзини фотографии,после кои Марго добила многу критики и станала искомплексирана, па парот заедно донел одлука да она направи некакви промени.

И иако не открил што Марго променила на себе, сепак кажал дека сега е поинаква.

„На почетокот беше тешко да се прифати промената, но подоцна се навикнав затоа што таа е сега посреќна“, рекол тој.

Јуриј и Марго се во врска осум месеци, откако тој, како што вели, во едно кафуле, откако како што вели тој ја „спасил“ од друг маж со помалку чесни намери. А, колку и необично да изгледа нивната љубов, има многу парови како што се Марго и Јуриј.

Во последните неколку години има многу повеќе парови помеѓу маж и секс кукла, особено о Јапонија каде технологијата е напредна, па во последно време куклите ги заменуваат уште и реалистичните роботи.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

16.12.2019 - 14:41

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега