ФОТО: Бизарна ситуација во маркет - купувачите згрозени

 

Во маркет во Банско на касата за купувачи е сместен вибратор и тоа пред очите на дечиња кои секојдневно пазарат овде. Вистина.мк ја улови оваа несекојдневна и секако ужасна случка.

 

 

 
 
12.01.2017 - 09:42

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа