(ФОТО) Бизарна изјава на Меган Фокс: Направив дупка на комбинезонот за да имам секс

Нова изјава на светски познатата актерка Меган Фокс ја шокираше јавноста. Овој пат, таа одлучи да даде детали за својот приватен сексуален живот.

Актерката Фокс сподели фотографија од нејзините пораки меѓу неа и стилистиката Мејв Рајли на социјалната мрежа „Инстаграм“.

Меган ја прашала стилистката дали синиот комбинезон што го носи е скап затоа што таа и раперот исекле дупка кај меѓуножјето за да можат да имаат сексуални односи. „Те мразам“, се пошегувала стилистката, враќајќи и на пораката на Фокс. 

17.05.2022 - 21:12

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега