ФОТО: Безобразен настап на Карлеуша - По танга и со речиси гол задник ги забавуваше гостите

Јелена Карлеуша имаше настап во Виена, а за својот перформанс во главниот австриски град имала нов имиџ. Поточно нова фризура.

Имено, Карлеуша пред настапот се пофали со новата физура.

Карлеуша се појавила со провокативен стајлинг, односно во проѕирен костим, ама тоа не било се.

Наводно како што објавуваат српските медиуми та имала и доста провокативен настап, во еден момент замешало сосвојот задник па дури и се удираше по него, а сето тоа го објави на социјалната мрежа на Инстаграм.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

04.03.2020 - 16:41

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега