ФОТО: Без шминка, филтри и фотошоп - Цеца покажа како изгледа

Светлана Цеца Ражнатовиќ отиде да ужива на одмор, а како поминува прилика имаат да видат нејзините следбеници на социјалните мрежи.

Таа сподели фотографија без шминка, филтри и фотошоп, во опуштено издани.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

17.07.2019 - 19:41

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа