ФОТО: Бетонирани дрвата на кејот на Вардар

Дрворедот на кејот на Вардар во центарот на Скопје е бетониран. На социјалната мрежа Фејсбук се појавија фотографии од дрвата, а корисниците на мрежата се прашуваат зошто дрвата се бетонирани.

02.07.2021 - 21:20

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега