Фото: Беше секс бомба - се здебели па го облече ова, фановите ја исплукаа Ријана

 

Ријана откако се појави на сцената важеше за најзгодна пејачка, но откако се здебели веќе не личи на себе. Таа со новиот стајлинг ги запрепасти и разочара фановите, па тие ја исплукаа во коментари.

 

 

 

 

16.04.2018 - 18:14

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа