ФОТО: Беше неодолив во спото на Цеца - згодниот Бојан и после 23 години изгледа одлично

Бојан Милошевиќ се појави во видео спото на Светлана Цеца Ражнатовиќ и ги собра симпатиите на многу жени, а и после 23 години е во совршена форма.

Некогашниот манекен времето го поминува на светските дестинации, се дружи со познати личности и изгледа сосема поинаку.

Наместо долгата коса по која беше препознатлив, сега има целосно кратка фризура, а многумина коментираат дека изгледа подобро од било кога.

 
 
 
View this post on Instagram

Never quit your daydream

A post shared by Bojan Milosevic (@boki.celavi) on Feb 8, 2019 at 4:25am PST

 
 
 
View this post on Instagram

#tb

A post shared by Bojan Milosevic (@boki.celavi) on Aug 16, 2019 at 1:07pm PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

19.08.2019 - 09:55

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега