ФОТО: Беше најфатална дама во Холивуд, а 20 години подоцна остана само бледа сенка од нејзината убавина

Неодамна на филмскиот фестивал во Монте Карло се појави актерката Дениз Ричардс во сина лежерна комбинација и золти потпетици, но многумина забележаа дека од онаа заносна бринета од пред 20 години остана само сенка.

Најверојатно поради лошата употреба на ботокс нејзиното лице изгледа чудно, а променет и и нејзиниот нос.

На почетокот од кариерата таа важеше за една од најуавите актерки во Холивуд.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

18.06.2019 - 22:58

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега