ФОТО: Бела Хадид во најпровокативно издание досега: Фотографија им го помати умот на мажите

 

Манекенката Бела Хадид на Инстаграм објавила фотографии на кои позира во долна облека и уште еднаш докажала зошто важи за една од најзгодните манекенки на светот моментално.

Нејзините следбеници биле воодушевени, а се издвоил коментарот кој има и најголем број лајкови – оној на геј манекенот Паркер Кит Хил, кој напишал:

 -Сега сум стрејт, што најдобро опишува колку му се допаднала објавата.

 

 
 
 
View this post on Instagram

oh, damn it’s apparently on already. sorry. amazon prime ALSO. DONT FORGET TO VOTE.

A post shared by Bella (@bellahadid) on Oct 1, 2020 at 7:51pm PDT

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Bella (@bellahadid) on Oct 2, 2020 at 4:25pm PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

05.10.2020 - 19:50

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега