ФОТО: Бекам објави фотографија од мајка ѝ, свекрва ѝ и нејзиниот сопруг, а сите гледаа во неговите чорапи

Викторија Бекам на модната недела во Лондон ја претставила новата колекција, а најголема поддршка од прв ред ѝ пружало нејзиното семејство. На Инстаграм објавила фотографии од својот сопруг Дејвид со мајка ѝ и свекрва ѝ, а фановите зборуваат само за неговите чорапи.

Имено, секогаш одлично стилизираниотБекам, овој пат направил опасна модна грешка со црни лаковани чевли и темно сино одело, облекол снежно бели чорапи.

Во коментари веднаш сите почнале да му пишуваат критики.

 
 
 
View this post on Instagram

@davidbeckham and the two mums backstage at #VBAW20  So many kisses x

A post shared by Victoria Beckham (@victoriabeckham) on Feb 16, 2020 at 2:45pm PST

 

 

 

Добивајте вести на Viber

19.02.2020 - 12:12

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега