ФОТО: Базен пред куќа, а внатре сауна и 4 купатила - Карлеуша ја покажа новата куќа од 2.500.000 евра

Јелена Карлеуша на сите им го покажа својот нов дом, вилата на Дедиње која му припажаше на фудбалерот Драган Стојковиќ Пикси.

Пејачката се пофали на социјалните мрежи и напиша: „Мојата нова куќа“. а на фотографијата се гледа дека во неа има голем двор, четири големи купатила, како и базен пред куќата.

Исто така, како што пишуваат српските медиуми, во внатрешноста има сауна и теретана, а наводно и одличен сигурносен систем. Куќата ја купил Душко Тошиќ, сопругот на Јелена и чини 2.500.000 евра.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

17.09.2019 - 16:57

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега