Фото: Балони, торта и подароци - ќерката на Наум Петрески го прослави својот роденден

 

Пејачката Анастасија Петресека, ќерката на легендарниот македонски пејач Наум Петрески го прослви својот 30-ти роденден.

На социјалните мрежи таа објави фотографија од изненадувањето кое го добила по тој повод.

Многу балони и подароци, а на масата се гледа и кутија со накит, па најверојатно ваквото изненадување го добила од нејзиниот вереник, пејачот на групата „Биоритам“, Владимир Поповски.

 

 

 

19.03.2018 - 22:42

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа