ФОТО: Автомобилот смачкан - пејачот кој го нарекуваат новиот Шабан имаше сообраќајка

Пејачот Емир Хабибовиќ кого го нарекуваат наследникот на Шабан Шаулиќ, имал сообраќајка и едвај се спасил.

Пејачот бил сам во автомобилот кога се враќал од настап и во еден момент налетал на друг автомобил.

Возел со 80 километри на час, а за среќа поминал само со повреди.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

21.01.2019 - 20:22

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега