(ФОТО) Авион со порака над Скопје: „СЕ ГЛЕДА КОРУПЦИЈА“

Авион кој во моментов лета низ Скопје, носи платно со порака.

„СЕ ГЛЕДА КОРУПЦИЈА“ – пишува во пораката.

Моментално, се уште нема официјални информации од Контрола за летање и надлежните. 

27.11.2021 - 13:32

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега