ФОТО: Атрибутите на Меланија во прв план - поради овој стајлинг сите се вртеа по неа

Претседателскиот пар Трамп овој вторник ја напушти Белата куќа, пред четиридневната турнеја низ Европа, а со својот стајлинг за патување, Меланија и овој пат ги воодушеви медиумите и јавноста.

Убавата Словенка црвената маица со потписот на омилениот американски дизајнер Ралф Лорен ја носеше вовлечена во беж-здолниште со А-крој со додаток на ремен – дело на австралискиот дизајнер со париска адреса, Мартин Грант.

Кога не носи патики или балетанки, Меланија редовно ги заокружува официјалните изданија со модели на шпицести салонки, а овој пат избра интересен модел So Kate сопотписот на славниот Кристијан Лубутин.

 

 

 

11.07.2018 - 21:31

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега