ФОТО: Арсовска од трибина со семејството навиваше за Македонија

Актуелната градоначалничка на Град Скопје, Данела Арсовска, го бодреше Македонскиот фудбалски глуб, вчеравечер за време на утакмицата. Таа сподели фотографии и видео на социјалната мрежа фејзбук, како со своето семејство ја следи утакмицата. 

15.11.2021 - 14:46

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега