ФОТО: Апасиев од собраниските клупи - „Чим им влеговме нема излегување, бравата ќе ја смениме“

Левица за прв пат влезе во Собрание, а лидерот Димитар Апасиев објави фотографија на неговиот фејсбук-профил, од конституивната седница.

„Чим им влеговме нема излегување. Бравата ќе ја смениме“ напиша Апасиев во опис на фотографиите.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

04.08.2020 - 13:57

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега