ФОТО: Антониа Гиговска се повеќе провоцира - ги рашири нозете и го покажа деколтето без градник

Младата македонската пејачка Антониа Гиговска, која јавноста ја запозна по учеството во музичкото шоу „Пинкови ѕвездички“ каде со својот глас ги освои симпатиите на публиката, порасна во вистинска убавица.

Пејачката со своите фанови на социјалните мрежи соопшти дека ослабела 20 килограми и оттогаш не престанува да се фотографира во провокативни пози.

На последните нејзини објави таа позираше во провокативна поза без градник и веднаш предизвика бура реакции:

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by ANTONIA GIGOVSKA (@antoniagigovskaa)

 

 

 

Добивајте вести на Viber

27.01.2021 - 10:48

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега