ФОТО: Анстасија Ражнатовиќ покрена нов тренд - сите ги фрламе во отпад, а таа ги носи

Ќерката на српската пејачка Светлана Цеца Ражнатовиќ, Анастасија на својот Инстаграм профил споделувала објави од забавата на која присуствувала, не знаејќи дека ќе предизвика „бум“ во јавноста.

Додека таа се смеела пред камерите и пеела, многумина не го тргале погледот од нејзините необични обетки.

Во вид на отворачи од лименки биле нејзините обетки кои изненадија многумина.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

24.02.2020 - 11:33

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега