ФОТО: Анета Молика сподели фотографија од својата ќерка - најдрагоцени спомени

Македонската пејачка Анета Мицевска или позната како Анета Молика на својот Инстаграм профил сподели фотографија од својата ќерка Моника кога била бебе.

Анета е во брак со Џими 16 години, а плод на нивната љубов е 16-годишната Моника. Таа за нивната љубов вели дека е иста како во првиот ден.

Ова е нивната ќерка Моника кога била бебе:

 

 

 

Добивајте вести на Viber

16.02.2019 - 15:13

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега