ФОТО: Андреј од ДНК позираше полугол со мотика во раце

Андреј Ѓорѓиески од популарното дуо „ДНК“ се сликаше на нива со мотика во рака, па порача дека „ракија без зелка не иде“.

На сликата што ја објави на „Инстаграм“, музичарот е во населбата Бардовци со уште двајца пријатели, гол до половина и спремен за копање.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

18.08.2019 - 12:57

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега