ФОТО: Анастасија повторно провоцира, во минијатурно бикини кое едвај ги покри нејзините интимно делови

 

Ќерката на српската пејачка Цеца, Анастасија пред неколку дена наполни 21 година, често е активна на социјалните мрежи и објавува провокативни фоогтафии и виидеа, сега повторно провоцира.

Имено таа објави кратко видео од себеси додека танцува и пее без трошка шминка и во минијатурно бикини кое едвај ги покриваше нејзините интимни делови.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

07.06.2019 - 18:48

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега