ФОТО: Анастасија повторно провоцира- позираше во едноделен костим за капење, па го покажа совршениот задник

Младата поп пејачка Анастасија со своето момче и неколку нејзини пријатели се на грчкиот остров Миконос каде таа го прослави и 21 роденден.

Таа освен што се одмара секојдневно објавува и готографии и видеа од прекрасниот остров.

Најпрвин објави фотографија во минијатурно бикини, а сега го пиокажа и совршенииот задник во едноделен косим за капење.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

29.05.2019 - 13:55

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега