ФОТО: Анастасија на Тајланд носела само еден модел бикини - удобни и на нејзиното тело изгледаат феномално

Младата пејачка Анастасија Ражнатовиќ февруарските денови ги поминала на врелите плажи на Тајланд од каде редовно објавуваше фотографии на социјалните мрежи. Секако, на сите позираше во бикини, а од нив може да се заклучи дека Анастасија префереира еден модел.

 
 
 
View this post on Instagram

Walks on the beach  p.s i’m 178 cm tall (everyone keeps asking)

A post shared by  (@raznatovicanastasija) on Feb 13, 2020 at 2:59am PST

Имено, наместо пуш-ап костимите или оние необичните, Анастасија за плажа избира наједноставни триаголници, без никакви додатоци.

 
 
 
View this post on Instagram

Thailand I  you! 

A post shared by   (@raznatovicanastasija) on Feb 15, 2020 at 10:34am PST

Во истиот модел се капела од ден во ден, а се разликувале само по бојата, кои главно биле дречави.

На телото на Анастасија овие модели едноставно изгледаат феномално.

 
 
 
View this post on Instagram

Thailand I  you! 

A post shared by   (@raznatovicanastasija) on Feb 15, 2020 at 10:34am PST

 
 
 
View this post on Instagram

Looking a little well-done 

A post shared by   (@raznatovicanastasija) on Feb 18, 2020 at 2:02am PST

 

 

 

Добивајте вести на Viber

26.02.2020 - 11:22

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега