ФОТО: Ана Николиќ и Вергара носеа необична чанта - чини 2.100 евра, а изгледа како обична вреќа

Познатата српска пејачка Ана Николиќ и најдобро платената телевизиска актерка Софија Вергара не можеа да одолеат на чантата „The Pouch" од италијанската модна куќа Ботега Венета.

Ботега Венета брендот и нивниот дизајнер Данијел Ли оваа година дефинитнво заслужија титула за творци на најпопуларната чанта. Чантата која изгледа како обична вреќа во сите бои го освои светот.

Меѓу среќничките кои успеале да набават ваква чанта и покрај цената од 2.100 евра се нашла и пејачката Ана Николиќ.

Големата популарност оваа чанта ја должи на тоа што ја има во сите бои, но дизајнот е току тоа што го освои светот.

Како ви се допаѓа? 

 
 
 
View this post on Instagram

#workinprogress .. 

A post shared by (@ananikolicofficial) on Oct 24, 2019 at 9:13am PDT

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by  (@ananikolicofficial) on Nov 2, 2019 at 12:42pm PDT

 
 
 
View this post on Instagram

Paris night with 

A post shared by Sofia Vergara (@sofiavergara) on Nov 7, 2019 at 2:45pm PST

 

 

 

Добивајте вести на Viber

12.11.2019 - 17:19

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега